Jak propagovat fórum

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.
Odpovědět
rody
Příspěvky: 1
Registrován: sob 01. bře 2014 12:12:50
Kontaktovat uživatele:

Jak propagovat fórum

Příspěvek od rody » sob 01. bře 2014 12:33:23

Dobrý den

Chci se zeptat co můžu udělat proto aby moje fórum mělo více registrovaných uživatelů. Měl jsem původně v úmyslu ho dát sem,ale když jsem četl pravidla muselo by mít 200 příspěvků a 20 registrovaných uživatelů. Já mám 195 příspěvků a 9 registrovaných uživatelů a z toho jen dva aktivní. Sháním nějakou možnost jak trochu zvýšit návštěvnost,nejde mi o nic světoborného bohatě stačí okolo 15 aktivních registrovaných uživatelů a také nějací globální moderátoři,protože jsem na to tam sám.
Jedná se o fórum ohledně celosvětově známého amerického pořadu Survivor,v ČR také známého pod jmény Kdo Přežije či poslední trosečník,které nabízí trochu netradiční službu vyzkoušet si hru na vlastní kůži bez toho aby někdo musel jezdit někam na ostrov. Zde jsou k přečtení také moje vlastní epizody tohoto pořadu,jelikož jsem jeho velkým fanouškem.

Pokud bude potřeba link napište,do tohoto příspěvku ho pro jistotu dávat nebudu. A předem děkuji za jakoukoli odpověď.
(Jak jsem říkal,nejde o nic světoborného postačí malá komunita a nechci do toho investovat žádné peníze. Vlastně ani nemůžu jelikož je mi 15)

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od leschek » sob 01. bře 2014 13:32:56

rody píše: Měl jsem původně v úmyslu ho dát sem,ale když jsem četl pravidla muselo by mít 200 příspěvků a 20 registrovaných uživatelů.
Tak si vytvoř podpis a vyplň pole www ve svém profilu. Pokud si pamatuju, tak jsem vlastně nikdy neprocházel zdejší fóra,
ale můžou být i takový, kteří to dělají.
rody píše:Sháním nějakou možnost jak trochu zvýšit návštěvnost
Kvalitní obsah!!! nebo musíš udělat fórum pro nějakou skupinu lidí, kteří se už znají. Musíš nabídnout něco, co nikdy jinde není. Pokud máš na FB nebo jiné soc. síti přátele, tak můžeš posílat odkazy na nové příspěvky tam, s tím, že další čtení je na tvém fóru.
rody píše:á mám 195 příspěvků a 9 registrovaných uživatelů a z toho jen dva aktivní.
rody píše:...a také nějací globální moderátoři,protože jsem na to tam sám.
Na co potřebuješ moderátory, když máš zatím ve fóru pouze dva aktivní uživatele. To má, podle mě, smysl řešit, až tam budeš mít 100 nových příspěvků denně a nebudeš na to stačit.

Hodně štěstí.

P.S. Všiml jsem si, že sis doplnil www a že máš fórum na freeforums.org. Mám pocit (ale nevím to jistě, i když určitý věci to naznačují), že nebudeš moci později přesunout svoje fórum na jiný hosting. Na druhé straně to určitě víš a proto sis freeforum vybral.

Bobb111
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. bře 2014 14:27:14

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od Bobb111 » úte 11. bře 2014 14:30:44

Určitě to chce čas a hlavně vytvářet obsah, otázky a to tak, aby se ti lidé zapojili. Jde o to podávat takový obsah, který je zajímavý a oni to budou sdílet i sami :)

youlle
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. kvě 2014 12:46:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od youlle » úte 06. kvě 2014 13:00:21

Skús optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO). Dosať svoje fórum na prvé miesto do google na frázu: "moja téme fóra" + forum. Napr. ak robíš forum o mačkách tak web zoptimalizuj na "mačky fórum" (a ďalšie podobné).
Píšem blog YOULLE.com.

EuroKarol
Příspěvky: 5
Registrován: sob 19. črc 2014 8:39:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od EuroKarol » sob 19. črc 2014 8:49:04

Mně se při propagaci fóra osvědčilo i rozlepování nálepek.
Spravuji několik webů, mezi jinými i http://www.europewebhosting.co/.

kiut
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. črc 2014 9:42:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od kiut » stř 30. črc 2014 9:51:15

Za prvé, nabídnout zajímavý obsah a uživatelé přijít sám.

Uživatelský avatar
nikabb
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 22. pro 2011 15:02:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od nikabb » pát 01. srp 2014 19:43:56

Zkus také google analytics: http://www.google.com/analytics/
Samozřejmostí je přidat tvé stránky do vyhledávače, mezi nejpopulárnější patří rovněž google. Návod jak na to mám na svých stránkách ;-)

Jinak jak již psali ostatní největší plus je mít na svých stránkách témata která nikde nejsou. Já sem vytvořila pár návodů pro phpbb a aniž bych někde propagovala své stránky, tak mám stále nové přístupy.

Martin874
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. srp 2014 18:32:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od Martin874 » pon 04. srp 2014 18:43:47

Ako uz kolega spomenul o par prispevkov vyssie, skus optimalizaciu aby si sa dostal vyssie vo vyhladavaci na urcite klucove slova. Potom mozes zalozit funpage na socialnych sietach a v neposlednom rade mozes roznasat aj vyssie spominane nalepky :D
Tvorim a spravujem Sunnyforest.org.

dema
Příspěvky: 37
Registrován: pon 01. zář 2014 12:04:32

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od dema » čtv 27. lis 2014 2:42:01

Ahojte, prosim o radu. Ako by som dostal do hlavicky svojho fora okrem nazvu fora co je uvedene v KONFIGURÁCIA FÓRA - Nastavenia fóra - Názov fóra: aj ine slova, kvoli vyhladavacom. Nechcem ich vsak mat tam v Názov fóra zapisane aby sa nezobrazovali v nazve fora. Neviem to lepsie vysvetlit, sorrky. Dakujem za odpoved.

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propagovat fórum

Příspěvek od leschek » čtv 27. lis 2014 12:04:00

Pro phpBB 3.0.x existuje několik MODů: Topic SEO description and keywords mod, Index SEO description and keywords mod.

Pro phpBB 3.1.x jsem našel zatím jen SEO Meta Description.

Jinak existuje i SEO premod, ale ten toho dělá mnohem víc.

Odpovědět