chyba na hlavnej stránke

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.
Uživatelský avatar
Fargotroniac
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 13. čer 2013 19:59:34
Bydliště: */home

Re: chyba na hlavnej stránke

Příspěvek od Fargotroniac » čtv 08. srp 2013 19:39:02

Promiňte, ale tohle mi už přijde jako slovíčkaření. Je přeci naprosto logické, že když dávám někoho jako administrátora, že mu logicky nastavím oprávnění. To samé s FTP. Pokud ho někomu dávám, tak mu logicky dám účet, který má oprávnění nastavena.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba na hlavnej stránke

Příspěvek od TheEilag » čtv 08. srp 2013 19:49:58

Fargotroniac: Dobrý den. Uživatelka Nikabb tvrdí že oba mají přístup na FTP což není úplná pravda(Když to ručně zakladatel nenastaví).

S pozdravem:
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba na hlavnej stránke

Příspěvek od kksmirice » čtv 08. srp 2013 20:36:18

TheEilag:
Netuším co zde vlastně řešíte. Původní obsah tématu je vyřešen a Vaše nepodstatné domněnky v této diskuzi jsou již jaksi OT.
To jestli má nebo nemá někdo přístup k administraci či FTP je věcí každého majitele a správce daného účtu.
Mimochodem je naprosto běžné, že přístupové údaje k "důležitým" projektům mají minimálně 2 osoby. Jsme jen lidé a stát se může cokoliv.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba na hlavnej stránke

Příspěvek od TheEilag » čtv 08. srp 2013 21:22:34

kksmirice píše: Netuším co zde vlastně řešíte. Původní obsah tématu je vyřešen a Vaše nepodstatné domněnky v této diskuzi jsou již jaksi OT.
Dobrý den. Nevím proč to píšete zrovna mě. To by jste měl napsat někomu jinému jestli se nepletu.
kksmirice píše: Mimochodem je naprosto běžné, že přístupové údaje k "důležitým" projektům mají minimálně 2 osoby. Jsme jen lidé a stát se může cokoliv.
To chcete říct že k FTP tohoto fóra má přístup ještě nekdo kromě Otakara Pěnkavy?

S pozdravem:
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba na hlavnej stránke

Příspěvek od kksmirice » čtv 08. srp 2013 22:00:15

TheEilag píše:
kksmirice píše: Netuším co zde vlastně řešíte. Původní obsah tématu je vyřešen a Vaše nepodstatné domněnky v této diskuzi jsou již jaksi OT.
Dobrý den. Nevím proč to píšete zrovna mě. To by jste měl napsat někomu jinému jestli se nepletu.
Proč to píši zrovna Vám? Protože nikdo jiný to zde tak intenzivně neřeší a nikdo se nad tím nepozastavuje, protože je to normální věc a rozhodnutí majitele hostingu. Jen podotýkám, že tzv. hostingy jako je Forum-zdarma, Webnode, ... nepovažuji za hosting v pravém slova smyslu.
TheEilag píše:Nikabb: Dobrý den. Ano ale pomocný admin nemá přístup do FTP pokud mu nedáte přístupové údaje.

S pozdravem:
TheEilag
TheEilag píše:Nikabb: Dobrý den. Majitel je zřejmě na dovolené. Ale věřím že potom se začne více věnovat fóru. Také když jsem byl na dovolené tak fórum nebylo pod kontrolou hlavního administrátora ale jenom obyčejných adminů. Takže se chyby na fóru vyskytovali.

S pozdravem:
TheEilag
TheEilag píše:Dobrý den. Do FTP má přístup hlavně vlastník fóra nebo kdo ho nainstaloval a jedině on může předat někomu jinému účet nebo dát někomu jinému přístupové údaje. Pokud máte fórum na službě Forum-zdarma.cz nebo na podobných službách tak tam FTP přístup nemáte a tam má do FTP přístup správce služby. Takže to co tvrdíte není pravda.

S pozdravem:
TheEilag
TheEilag píše:Fargotroniac: Dobrý den. Ano může mít účet ale pokud mu nenastavíte oprávnění tak se tam nedostane. Také bych rád upozornil že když dáte někoho na zástupujícího administrátora na fóru tak oprávnění automaticky nedostane.

S pozdravem:
TheEilag
TheEilag píše:Fargotroniac: Dobrý den. Uživatelka Nikabb tvrdí že oba mají přístup na FTP což není úplná pravda(Když to ručně zakladatel nenastaví).

S pozdravem:
TheEilag
---------------------
TheEilag píše:... To chcete říct že k FTP tohoto fóra má přístup ještě nekdo kromě Otakara Pěnkavy? ...S pozdravem:
TheEilag
Tím nechci říci nic. Jak jsem již uvedl, je to věc majitele hostingu a mě ani nikomu jinému nepřísluší hodnotit a starat se o to co by měl a neměl majitel dělat.
Jak máte zabezpečen Váš hosting je také Vaše věc a mě i ostatním je zcela jedno jakým způsobem jej vedete...

Sbírejte zkušenosti a nechte se inspirovat radami a zkušenostmi starších a zkušenějších uživatelů. Je to neocenitelná pomoc pro všeobecný rozhled.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Nerdy
Příspěvky: 1295
Registrován: sob 16. úno 2008 12:10:53
Bydliště: index
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba na hlavnej stránke

Příspěvek od Nerdy » čtv 08. srp 2013 22:21:15

Problém vyřešen. Zamykám.
www.Jump4.cz, www.RockForPeople.cz/forum/

Pomocí soukromých zpráv podporu nepodávám.
Pro Warez fóra podporu nepodávám.
Než se začneš ptát, hledej.
Nenabízíš-li za pomoc peníze, neurguj, podporu podávám ve svém volném čase.

Nabízím od instalací phpBB, přes aktualizace na nejnovější verze, po úpravy phpBB a stylů, a další. - SZ, email.

Zamčeno