Vlastní registrace?

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.
Odpovědět
SyX

Vlastní registrace?

Příspěvek od SyX » ned 07. říj 2007 21:01:13

Zdary, nechce se mi hodiny prolejzat zdrojáky, a tak se rači zeptam tady :)
Mám už vlastní systém uživatelů, a nechce se mi to předělávat... jaký všechny data phpBB ukládá při registraci nového uživatele? Nechci, aby se uživatelé museli registrovat na webu a pak ještě zvlášť na fóru...
Jde mi o to, že bych si jen předělal script ve své registraci, k tomu, aby se automaticky registrovali i na fóru...

Uživatelský avatar
sutr
Příspěvky: 205
Registrován: sob 10. čer 2006 0:00:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastní registrace?

Příspěvek od sutr » ned 07. říj 2007 23:27:43

Pokud jsem to dobre pochopil tak koukni v databazi do tabulky "tvujprefix"_users Tam najdes vsechny potrebne informace.
Pokud chces registraci vyvolat staci dat do odkazu "tve forum"/ucp.php?mode=register
sutrus

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Re: Vlastní registrace?

Příspěvek od ameeck » pon 08. říj 2007 6:32:43

Pokud by si chtěl aby to fungovalo jak si napsal, tak by si musel vypnout registraci na fóru, protože by se ti pak mohli objevit uživatelé, kteří nebudou v obou databázích a vytvořit skript na synchornizaci obou není jednoduché.

Jinak můžeš využít funkci user_add(), v includes/funcitons_user.php
Tady někdo nedávno zkoušel vytvořit skript, který by se na to napojil, nevim jak byl úspěšný:
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... d#p3206878

Návštěvník

Re: Vlastní registrace?

Příspěvek od Návštěvník » ned 02. pro 2007 5:21:46

podle tabulky users to dělat nemůžu, protože systém používá víc tabulek než jenom jednu...

ale ta fce user_add() mi bohatě postačí, koukal sem na to, už si to upravim posle svýho :)

Dík

McLaren
Příspěvky: 6
Registrován: sob 07. led 2006 1:00:00

Re: Vlastní registrace?

Příspěvek od McLaren » čtv 09. říj 2014 21:48:58

Ahoj, rád bych se zeptal na to samé - chci mít vlastní registraci na portálu a vytvořit script, který by zároveň registroval uživatele do fóra phpBB aby nebyla registrace zdvojená. Jsou tu scripty přes 7 let staré, tak se chci zeptat jestli má někdo aktuálně funkční a spolehlivé řešení a mohl by poradit. Děkuji moc za pomoc :-) *19*

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastní registrace?

Příspěvek od kksmirice » pát 10. říj 2014 8:15:39

Používám vlastní řešení, které je nedokonalé v tom, že neprovádí synchronizaci statistik - tu občas udělám ručně.
Součástí je i změna hesla uživatele, výmaz uživatele a nastavení nového hesla systémem.
Vše je "natvrdo" zápis do databáze. Zatím mi to funguje na 3.0.11 a tak nemám důvod nic měnit.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Odpovědět